top of page
PNG - Tablo_edited.jpg

SSS

Black and White Star in Circle

Phobos, Harmonia, Deimos'a nasıl sahip olabilirim?

Aphrodite'nin oğlunun iki bin yıl sonra Ölüler Diyarı'ndan Dünya'ya getirdiği ölümsüz mesajların yazılı olduğu eser, 15.11.2023 tarihinden itibaren tüm kütüphanelere birer birer gönderilmeye başlanacaktır. Ya istediğin kütüphanede ya da belirlediği süre boyunca ondan ödünç alarak dilediğin yerde  okuyabilirsin. Ayrıca 13.05.2024 itibariyle Google Play Kitaplar'da ister 13 bölümlük seri ister tek kitap hâlinde e-kitap olarak okuyabilirsin. Buna ilaveten e-kitap, Rakuten Kobo'da da yayındadır. 

Black and White Star in Circle

Kütüphaneye gittim ama kitabı bulamadım. Neden?

Bu durumda ya kütüphane tarafından kataloglanması gecikmiş ya da o kütüphaneye henüz gönderim yapılmamıştır. Bana bilgi verirseniz hemen kataloglanmasını rica eder, göndermediysem de gecikmeden gönderirim.

Black and White Star in Circle

Phobos, Harmonia, Deimos'u satın alabilmem mümkün mü?

Aphrodite'nin oğlunun ilettiği mesajlar ücretli değildir. Tüm kütüphanelere kitaplar bağış olarak gönderilmektedir. Kitap zaten okuyuculara aittir ve onlara ait olan bir eser satılık değildir.  Kütüphanelere gitme durumu olamayan ve kitabın Kütüphane Bilgi Kartı'ndaki konularına ilgi duyanlar   @felsefekitapyorumu instagram hesabıyla temsa geçerlerse yapılacak değerlendirme neticesinde kitap kendilerine hediye olarak gönderilebilir. 

Black and White Star in Circle

Kitabın kütüphanelere dağıtımını desteklemek için hem yazara bağış yapmam hem de böylece kitaba sahip olmam mümkün mü?

Böyle bir düşünceniz olduğu için teşekkürler, fakat bağış kabul etmiyorum. Kitabın basım, yayım ve dağıtım gibi tüm masrafları tarafımdan karşılanmaktadır.

Black and White Star in Circle

İmzalı kitap gönderiyor musunuz?

Hayır, göndermiyorum, imza günleri de düzenlemiyorum, ama kitabı okuyan,  benimle bu konuda paylaşım yapan ve Aphrodite'nin oğlunun mesajlarında kendilerini bulanların ellerindeki kitapları yüz yüze gelirsek şayet imzalıyorum. 

Black and White Star in Circle

Phobos, Harmonia, Deimos'u e-kitap olarak okumam mümkün mü?

Kütüphanelere gidemeyenlerin de kitaba diledikleri zaman kolayca ulaşabilmeleri için kitap, 13 Mayıs 2024 itibariyle hem 13 bölümlük seri hem de tek kitap olarak Google Play Kitaplar'da e-kitap olarak yayına girmiştir. Detaylar için buraya tıklayın. Ayrıca Kobo e-kitap uygulamasını kullananlar için Rakuten Kobo'da da yayındadır. 2024/2025 yılı içerisinde e-kitap olarak da tüm kütüphanelere göndermeyi planlıyorum. 

Black and White Star in Circle

Korku Felsefesi'ne dair aynı sorulara yanıt verir misiniz?

Korku Felsefesi 2021 yılından beri birçok kütüphaneye girmiştir. 15.11.2023 tarihinden itibaren ise tüm kütüphanelere gönderilmiştir. Phobos, Harmonia, Deimos ile ilgili sorularınıza aldığınız yanıtların biri hariç hepsi Korku Felsefesi için de geçerlidir. O da Korku Felsefesi'nin e-kitap olarak satışa açık olduğudur. Basılı kitabı kütüphanelerdedir. E-kitabını da Phobos, Harmonia, Deimos ile beraber 2024 yılında kütüphanelere göndermeyi  planlıyorum.

Black and White Star in Circle

Kitaplarınıza dair paylaşımları ve haberleri nasıl takip edebilirim?

Öncelikle web siteme üye olarak ilk adımı atabilirsiniz. Böylece en önemli gelişmeler blogta yayınlandığında size maille iletilecektir. Sonra da size çok faydalı olacak felsefe grubu  @felsefekitapyorumu instagram hesabını takip edin, ilave olarak şahsi @okanzelo hesabımı da dilerseniz takip edebilirsiniz. Twitter (X)'da da beni @okanzel80, Facbook'ta ise korkufelsefesi ve okan.ozel.902 hesabından takip edebilir, sitedeki iletişim bölümünden veya maille de bana sorularınızı iletebilirsiniz.

PNG - Tablo.png

İletişim

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page