top of page

Korku Felsefesi Kitabım Okuyucularla Buluşmaya Başlamıştır! Kitabımı Satın Alabileceğiniz Mağazalar

Güncelleme tarihi: 16 Mar 2021

Değerli Okuyucularım,


Korku Felsefesi kitabımın baskısı tamamlanmış ve ülkemizin en tanınmış ve güvenilir online satış kanalları aracılığıyla siz değerli okuyucularla 5 Mart 2021 tarihi itibariyle buluşmaya başlamıştır!


Geniş bir dağıtım ağına sahip olan kitabıma ulaşmanız son derece kolay ve hızlı olacaktır! Türkiye'nin en büyük online mağazaları aracılığıyla alışverişinizi hem güvenle hem de rahatça yapabilecek; üstelik kitabınız mesai saatleri içinde kargoya verilip çok kısa bir sürede adresinize teslim edilecektir.


Korku Felsefesi kitabımı satın alabileceğiniz, aşağıda da özet olarak listelediğim tüm platformlara ve kısa tanıtıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Ayrıca, aşağıdaki linklere tıklayarak da kitabımın satışta olduğu platformlara direkt ulaşabilirsiniz:Ayrıca, lütfen bu web sitesine abone olmayı ve bu yazımın en altında göreceğiniz sosyal medya hesaplarımdan beni takip etmeyi unutmayın!


Keyifli okumalar dilerim.


Saygılarımla,

Okan Özel


Aşağıdaki linklere tıklayarak beni sosyal medayadan takip edebilirsiniz:


Ayrıca, aşağıdaki linke tıklayıp Facebook'ta yeni kurduğum "Korku Felsefesi" sayfama üye olarak beni takip edebilirsiniz.
Comments


bottom of page